Drs.
Carlo Welters
In november 2025 beëindig ik mijn werkzaamheden bij Velthuis kliniek, waardoor ik beperkt nieuwe cliënten aanneem. Het was een mooie tijd waarin ik veel cliënten met plezier heb begeleid en behandeld. Dank voor het vertrouwen. Ik verwijs u graag naar mijn collega’s, u bent daar in goede handen.
“Velthuis kliniek is volledig gericht op esthetische chirurgie. We doen hier niks anders. Hierdoor ben ik beter in staat om samen met jou te streven naar een optimaal resultaat. Een resultaat dat past bij jouw wensen en verwachtingen.
Mijn specialisatie is aangezichtschirurgie en dan met name neuschirurgie. Ik houd van de specifieke complexiteit en vaardigheid die een operatie aan de neus nodig heeft. De neus is maar een klein onderdeel van ons lichaam maar erg zichtbaar en lastig te verbergen als je er niet blij mee bent. Naast neuscorrecties ben ik ook gespecialiseerd in borstchirurgie en in buikwandcorrecties.
Ik streef ernaar om zo goed mogelijk te zijn in mijn vakgebied. Dit zorgt er voor dat ik jou zo goed mogelijk kan helpen. Natuurlijk heeft elke behandeling zijn beperkingen maar ik vind het belangrijk om samen te overleggen over de mogelijkheden en samen te streven naar het maximaal mogelijk haalbare resultaat.”
Na de opleiding geneeskunde te hebben afgerond, mag drs. Carlo Welters (1967) zich sinds 2005 officieel plastisch chirurg noemen. Tijdens en na zijn studie is hij actief betrokken in deze branche, ook in bestuurlijke functies.